Novinky: akce - prodej - události

 • 04.01.14

    Automatická garážová vrata KRUŽÍK za 23 790,- Kč.

  Akce zahrnuje kvalitní německý pohon Marantec, ovladač, montáž a 10% DPH.

   

  Platí pro vrata do rozměru otvoru ŠxV 2500x2160 mm v provedení lamela a drážka. V barvě bílé, kterémukoli odstínu vzorníku RAL (kromě metalických barev) a v imitacích dřeva: zlatý dub, tmavý dub a mahagon.

   

  Novinka - tato akce se vztahuje i na všechny nové imitace dřeva…

 • 01.01.14

  Šťastný Nový rok 2016

  Mnoho úspěchů do Nového roku Vám přeje firma SELINGER.

   

   

   


Rychlý kontakt

...
Garážová vrata

Garážová vrata pro rodinné domy a průmyslová pro podniky a firmy.

Dalším prvkem stavebních otvorů jsou garážová vrata splňující požadavky: finkční estetické, tepelně izolační a bezpečnostní. Všechny ty splňují námi montovaná sekční garážová vrata značky KRUŽÍK.

Přehled zahrnuje garážová vrata různých designů v široké škále barev. Pro průmyslové a skladovací objekty jsou to průmyslová vrata nebo nakládací technika. Další část tvoří dveře v odpovídajívím designu k výplni otvoru. A samozřejmostí jsou elektrické pohony ať už stropní, boční nebo bránové.

 

Garážová vrata 


Design lamela - Díky jasným liniím a přesným rozestupům lamel se hodí k jakémukoliv typu domu a zdiva. Snadná údržba a spolehlivý provoz jsou dalšími z mnoha výhod tohoto výrobku. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě, na přání je možno mít jakoukoliv barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub i mahagon. Povrchová úprava je u všech variant zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain. Pouze imitaci v provedení zlatý dub je možno dodat i v hladkém provedení.

 

 

Design kazeta - Kazetová vrata jsou již po mnoho let ve velké oblibě pro svůj charakteristický vzhled, kterým báječně doplňují architekturu Vašeho domu. Jako všechny ostatní typy nabízejí i kazetová vrata výbornou ochranu proti vloupání. Kazetová vrata jsou nejvhodnější pro použití dekorativního prosklení. Jsou dodávána vždy s použitím struktury dřeva woodgrain, standardně v bílé barvě. Samozřejmostí je možnost volby barev dle palety RAL i imitací dřeva v provedení zaltý dub, tmavý dub a mahagon.

 

 

Design drážka - Vrata se středovou drážkou se v poslední době stávají stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garáží. Užitné vlastnosti tohoto typu zůstávají stejně vynikající jako u všech ostatních modelů garážových vrat. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie. Samozřejmostí je možnost použití široké škály barev vzorník RAL. Povrchová úprava je zvýrazněna designem struktury dřeva woodgrain, pouze při použití imitace zlatý dub, zelený dub a mahagon je povrch hladký.

Design hladký - Toto luxusní provedení vrat si svým moderním a elegantním vzhledem získává v poslední době stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů bez prolisů se báječně hodí k moderní architekrtuře. Díky širokému výběru barev dle palety RAL nebo imitace v barvě zlatého dubu můžete bez problému sladit vrata s barevnou koncepcí svého domu. Tato varianta je dodávána vždy v hladkém provedení, tzn. nemá strukturu dřeva woodgrain.

Průmyslová vrata

Ocelová vrata BASE+ -Průmyslová vrata Base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovací objekty. Vyznačují se výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost asnadnou a bezpečnou manipulaci. Provedení plných sekcí tohoto typu vrat nabízíme v oblíbením designu lamely v bílé nebo stříbrné barvě. Na přání je samozřejmě možné vyrobit tato vrata v jakékoli barvě dle široké palety RAL.